Mintask Hjärta
Med Mintask Hjärta får du en enkel men effektiv profilprodukt som fungerar väl i många sammanhang. Rätt använd blir den en liten detalj som bidrar till ett större helhetsintryck. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter behov. Tekniska specifikationer: - Hjärtformad ask som innehåller sockerfria pepparmintpastiller. • - Ca 7 gram.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 11,80 | 11,60 | 11,20 | 10,60 | 10,00 | 9,60 | 9,40 | 8,60 | 8,40 |
| Artikelnummer | 91773-N0001 |
| Material | PP, Mints |
| Bredd | 65mm |
| Längd | 72mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 19g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91773.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 315mm x 310mm x 323mm |
| GPSR-Information | On the back of the heart |
| Övrig information | Content: 7 gram. Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91773-N0001 | 29998 st |
| Inkommande lager 2026-07-27T00:00:00+02:00 | 10000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

