25 Blad Anteckningsblock, 72x50mm, full-colour
Det fina med 25 Blad Anteckningsblock, 72x50mm, full-colour är att produkten används ofta och därför ger återkommande exponering över tid. Det gör den extra relevant för företag som vill hålla varumärket synligt i lugna men återkommande kontaktpunkter. Just på den här typen av produkt fungerar tryck starkt när företaget vill skapa en tydlig profil.
Tekniska specifikationer:
- Anteckningshäfte med 25 blad.
- Möjligt med fullfärgstryck.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 11,60 | 7,40 | 5,20 | 3,80 | 3,40 | 3,00 |
| Artikelnummer | 91935-N0001 |
| Material | Paper |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 72mm |
| Höjd | 3mm |
| Vikt | 8g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91935-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

