Noteringsblock med runda kanter A5
Som kontorsprodukt skapar Noteringsblock med runda kanter A5 både funktion och synlighet i rätt miljöer. När kontorsprodukter används löpande byggs igenkänningen upp på ett naturligt sätt. Tryck fungerar bra här när ni vill hålla uttrycket tydligt och konsekvent. Tekniska specifikationer: - Anteckningsbok med kartongöverdrag, svart band, svart elastiskt band och 160 krämfärgade fodrade 70 g / m² sidor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 26,80 | 26,20 | 25,80 | 25,00 | 23,20 | 20,20 | 20,00 | 19,60 | 19,40 | 19,00 |
| Artikelnummer | 91068-N0051 |
| Material | Cardboard |
| Bredd | 147mm |
| Längd | 212mm |
| Höjd | 12mm |
| Vikt | 246g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Ja |
| GPSR-Information | inside of the cover |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91068-N0051 | 1256 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

