Stenpappersbok A5
Stenpappersbok A5 gör det lättare att skapa ett enhetligt och professionellt uttryck i möten, event och arbetsvardag. Det ger bättre reklamvärde än engångsmaterial eftersom produkten är tänkt att användas vidare över tid. Den här typen av produkt lämpar sig väl för tryck när du vill skapa en tydlig och konsekvent profilering. Tekniska specifikationer: - Bladen på den här anteckningsboken är gjorda i sten. - Resultatet är ett starkt, smidigt pappersark med en anmärkningsvärt cool touch. - Bladen är perforerade på sidan vilket gör det enkelt att ta dem ur blocket.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 72,00 | 70,50 | 69,00 | 64,50 | 62,00 | 59,50 | 57,00 | 53,00 | 52,50 | 51,50 |
| Artikelnummer | 92520-N0094 |
| Material | Paper |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 155mm |
| Höjd | 215mm |
| Vikt | 193g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92520.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 240mm x 265mm |
| GPSR-Information | Inner |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92520-N0094 | 8049 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

