Anteckningsbok R-PET & kork A5
Smarta kontorsartiklar fungerar bra när profileringen ska vara enkel, tydlig och användbar. Den passar i sammanhang där små detaljer tillsammans bygger ett starkare helhetsintryck. På den här typen av produkt fungerar tryck mycket bra när profileringen ska kännas tydlig och genomtänkt. Tekniska specifikationer: • Den här anteckningsboken har ett omslag av återvunnen PET och kork med 80 st linjerade 70 grams pappersark från ansvarsfullt skogsbruk. • Den försluts med ett elastiskt band och har ett bokmärke för extra bekvämlighet.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,50 | 52,50 | 51,00 | 47,80 | 45,80 | 44,20 | 42,40 | 39,20 | 38,80 | 38,00 |
| Artikelnummer | 92085-N0061 |
| Material | Cork, R-PET |
| Bredd | 140mm |
| Längd | 210mm |
| Höjd | 12mm |
| Vikt | 232g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92085.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 295mm x 275mm x 225mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92085-N0061 | 714 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

