Linjal 20cm
Linjal 20cm gör det enklare att förena praktisk användning med ett tydligt och genomarbetat varumärkesuttryck. Det gör den användbar i flera typer av kampanjer, kundmöten och interna sammanhang. Förädlingen kan med fördel göras med tryck beroende på hur du vill att resultatet ska upplevas.
Tekniska specifikationer:
- Vår 20 cm linjal, tillverkad av återvunnet material, är perfekt för precisionsmätningar och att rita raka linjer.
- Hållbar och noggrann, idealisk för skolan, kontoret eller hemmet.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,40 | 10,20 | 9,80 | 9,20 | 8,20 | 7,80 | 7,20 | 7,00 | 6,80 |
| Artikelnummer | 91921-N0001 |
| Material | R-PS |
| Bredd | 35mm |
| Längd | 207mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91921.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 230mm x 200mm x 300mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91921-N0001 | 14896 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

