Papperspåse 70g/m² 26x17x25cm
Som profilplagg ger Papperspåse 70g/m² 26x17x25cm ett proffsigt intryck i vardagen, på event och ute hos kund. När plagget används ofta stärks både teamkänslan och företagets synlighet över tid. Just på textila produkter som denna är tryck, transfer eller brodyr ett starkt sätt att skapa igenkänning. Tekniska specifikationer: • Kraftpapperspåse med pappershandtag • FSC-certifierad och tillverkad i Europa
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,00 | 6,80 | 6,60 | 6,20 | 6,00 | 5,80 | 5,60 | 5,20 | 5,00 |
| Artikelnummer | 91630-N0051 |
| Material | FSC paper |
| Bredd | 170mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 250mm |
| Vikt | 36g |
| Ursprungsland | Czech Republic |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91630.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 389mm x 170mm x 328mm |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91630-N0051 | 44 st |
| Inkommande lager 2026-05-19T00:00:00+02:00 | 9497 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

