Bärkasse bomull & kork 170g/m² 35 x 40cm
När mottagaren använder Bärkasse bomull & kork 170g/m² 35 x 40cm i vardagen får varumärket naturlig exponering i rätt miljöer. Just därför fungerar den bra i allt från mässor och onboarding-kit till intern användning och kundaktiviteter. Just på den här typen av produkt fungerar tryck, transfer eller brodyr starkt när företaget vill skapa en tydlig profil.
Tekniska specifikationer:
- Den här slitstarka bärväskan är tillverkad av 170 g/m² bomull och kork och har en maximal bärvikt på 10 kg.
- Perfekt för vardagligt bruk.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 54,00 | 52,50 | 51,50 | 48,00 | 46,00 | 44,40 | 42,60 | 39,60 | 39,00 | 38,20 |
| Artikelnummer | 91391-N0094 |
| Material | Cotton 170g/m2, Cork 130g/m2 |
| Bredd | 400mm |
| Längd | 350mm |
| Vikt | 75g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91391.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 440mm x 270mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91391-N0094 | 1798 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

