Laminerad Non-wovenkasse 105g/m²
Non-wovenkasse i trendiga färger. Mattlaminerad. Handtagen är gjorda i non-wovenmaterial. Passar väldigt bra som shoppingkasse eller att ha med sig till stranden. Beställ laminerad non-wovenkasse 105g/m² med din logga och stärka ditt varumärke. Kontakta oss för en offert!
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 28,40 | 26,40 | 25,00 | 23,00 | 22,00 | 21,60 | 21,40 |
| Artikelnummer | 95111-N0001 |
| Material | 100% PP non woven with lamination 105g/m2 |
| Bredd | 160mm |
| Längd | 400mm |
| Höjd | 350mm |
| Vikt | 57g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95111.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 435mm x 380mm x 370mm |
| GPSR-Information | Hangtag on handle |
| Övrig information | The lenght of the bag handle is 43x23mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95111-N0001 | 5391 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

