Meshpåse i OEKO-TEX® bomull
Meshpåse i OEKO-TEX® bomull hjälper företaget att synas tydligare i rätt sammanhang och skapa ett mer enhetligt intryck. Det gör den relevant i allt från kampanjer till intern användning och kundmöten. För profilering passar tryck bra på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- Hjälp till att minska användandet av plastpåsar från mataffären genom att ta med din egen grönsakspåse.
- Denna bomullspåse i mesh passar utmärkt för frukt och grönsaker.
- Den kan återanvändas om och om igen, tvättas på låg temperatur.
- Kan krympa något.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 20,40 | 19,80 | 19,40 | 19,20 | 17,60 | 15,40 | 15,20 | 15,00 | 14,60 | 14,40 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 20,40 | 19,80 | 19,40 | 19,20 | 17,60 | 15,40 | 15,20 | 15,00 | 14,60 | 14,40 |
| Artikelnummer | 95209-N0001 |
| Material | OEKO-TEX® cotton |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 400mm |
| Vikt | 50g |
| Ursprungsland | India |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 380mm x 380mm |
| GPSR-Information | in the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95209-N0001 | 181 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

