Meshpåse i OEKO-TEX® bomull
Meshpåse i OEKO-TEX® bomull ger företaget en profilprodukt som följer med i vardagen och syns om och om igen. Det gör den till ett starkt val när profileringen ska kännas användbar och genomtänkt. Den lämpar sig väl för tryck, transfer eller brodyr, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter behov. Tekniska specifikationer: - Hjälp till att minska användandet av plastpåsar från mataffären genom att ta med din egen grönsakspåse • - Denna bomullspåse i mesh passar utmärkt för frukt och grönsaker • - Den kan återanvändas om och om igen, tvättas på låg temperatur • - Kan krympa något
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,00 | 14,60 | 14,40 | 14,00 | 13,00 | 11,40 | 11,20 | 11,00 | 10,80 | 10,60 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,00 | 14,60 | 14,40 | 14,00 | 13,00 | 11,40 | 11,20 | 11,00 | 10,80 | 10,60 |
| Artikelnummer | 95207-N0010 |
| Material | OEKO-TEX® cotton |
| Längd | 250mm |
| Höjd | 300mm |
| Vikt | 34g |
| Ursprungsland | India |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 380mm x 380mm |
| GPSR-Information | in the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95207-N0010 | 1736 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

