InSideOut 2-pack träbrickor i organisk form
InSideOut 2-pack träbrickor i organisk form är ett bra val när företaget vill koppla samman nytta, återkommande användning och tydlig exponering. På så sätt blir varumärket en naturlig del av vardagen snarare än något tillfälligt. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter önskat uttryck. Tekniska specifikationer: • Ge ditt bord värme och stil med detta vackra InSideOuts set med två brickor i akaciaträ • Med sin unika organiska form ger de en lekfull och naturlig touch till alla tillfällen • Oavsett om du serverar dina favoritostar, oliver, tapas eller till och med en kopp kaffe eller te med en läcker kaka eller bakelse, är dessa brickor det perfekta valet.Tack vare det hållbara och högkvalitativa akaciaträet utstrålar skålarna lyx och enkelhet, samtidigt som de är lätta att underhålla • De är kompakta, vackra att se på och passar både för vardagsbruk och för speciella tillfällen.Använd dem på ditt sätt - för en mysig frukost, en elegant drink eller en liten stund för dig själv • De här brickorna är mer än bara funktionella, de gör varje presentation lite mer speciell
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 202,00 | 198,00 | 194,00 | 190,00 | 175,00 | 163,00 | 155,00 | 153,00 | 150,00 | 148,00 |
| Artikelnummer | 57206-N0093 |
| Material | Acacia wood |
| Bredd | 200mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 29mm |
| Vikt | 550g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57206.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 275mm x 210mm x 356mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57206-N0093 | 2635 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

