2-i-1 spray och rengöringsduk
2-i-1 spray och rengöringsduk hjälper företaget att synas i rätt sammanhang utan att kompromissa med användbarheten. Tryck passar extra bra här när ni vill få till en tydlig märkning med rätt känsla. I praktiken innebär det mer än bara exponering och skapar också en tydligare helhetskänsla i vardagen. Tekniska specifikationer: - Den praktiska 2-i-1-sprayen och rengöringsduken är idealisk för snabbrengöring av t.ex. - bilfönster, ytor i hemmet eller skrivbord på kontoret. - Håll dina utrymmen fläckfria med detta mångsidiga rengöringsverktyg; kan fyllas med din favoritstädvätska.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 41,00 | 40,00 | 39,20 | 38,40 | 35,60 | 30,80 | 30,40 | 30,20 | 29,60 | 29,20 |
| Artikelnummer | 91230-N0001 |
| Material | Plastic |
| Bredd | 130mm |
| Längd | 195mm |
| Höjd | 41mm |
| Vikt | 93g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91230.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 510mm x 430mm x 480mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91230-N0001 | 1491 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

