Nyckelring med vin- och flasköppnare i bambu
Nyckelring med vin- och flasköppnare i bambu är ett uppskattat sätt att göra utskick, kampanjer och kundgåvor mer minnesvärda. När innehåll och profil samspelar får företaget ofta ett mer personligt och uppskattat mottagande. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det enkelt att anpassa profileringen efter syfte och uttryck.
Tekniska specifikationer:
- Kan du inte bestämma dig för vin eller öl?
- Denna bambunyckelringsöppnare har båda delar ?
- en korkskruv och en flasköppnare i en kompakt design med naturligt bambuhölje.
- Perfekt för både vinälskare och ölentusiaster ?
- den kompakta och praktiska designen gör det enkelt att öppna dina favoritdrycker var du än är.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 40,60 | 39,60 | 38,80 | 36,20 | 34,80 | 33,60 | 32,00 | 29,80 | 29,40 | 29,00 |
| Artikelnummer | 99705-N0094 |
| Material | Stainless Steel, Bamboo |
| Bredd | 35mm |
| Längd | 85mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 21g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99705.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 495mm x 220mm x 140mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99705-N0094 | 916 st |
| Inkommande lager 2026-10-20T00:00:00+02:00 | 5000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

