Lunch-mugg to-go 520+230ml
Produkter som Lunch-mugg to-go 520+230ml får ofta lång livslängd, vilket gör dem starka för återkommande varumärkesexponering. Det gör produkten användbar både internt och i externa sammanhang där ett konsekvent varumärkesuttryck är viktigt. Tryck passar extra bra här när ni vill få till en tydlig märkning med rätt känsla. Tekniska specifikationer: - Praktisk kopp som er laget av to separate deler for å holde innholdet adskilt. - Oppbevar müsli eller frukt i lokket.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 125,00 | 122,00 | 119,00 | 117,00 | 108,00 | 101,00 | 95,50 | 94,00 | 92,50 | 91,00 |
| Artikelnummer | 90410-N0001 |
| Material | ABS, PP |
| Bredd | 97mm |
| Längd | 126mm |
| Höjd | 150mm |
| Diameter | 97mm |
| Vikt | 150g |
| Volym | 520cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90410.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 250mm x 380mm x 210mm |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | Bottom of mug |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90410-N0001 | 1256 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

