Lunchbestick i box
När produkten fyller en tydlig funktion blir också varumärkesexponeringen mer naturlig och trovärdig. När du vill kombinera praktisk nytta med tydlig varumärkesnärvaro är Lunchbestick i box ett bra val. Här är tryck bra alternativ när du vill anpassa profileringen efter användning och grafisk identitet. Tekniska specifikationer: - Denna uppsättning lunchbestick är perfekt för alla som tar med sin egen lunch till jobbet. • - Sked och gaffel säkerställer att du kan äta din yoghurt eller sallad vart du än är.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 25,00 | 24,20 | 23,80 | 23,20 | 23,00 | 22,60 | 22,20 | 22,00 |
| Artikelnummer | 90409-N0001 |
| Material | PP, PS, PE |
| Bredd | 62mm |
| Längd | 162mm |
| Höjd | 20mm |
| Vikt | 97g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 355mm x 140mm x 360mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| GPSR-Information | Bottom of case |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90409-N0001 | 216 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

