Handrengöringsgel 8ml
Handspray för rengöring av händerna. Innehåller alkohol (62%). Anpassad handrengöringsgel 8ml är en fantastisk reklamprodukt för event och mässor. Beställ idag för snabb leverans!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,80 | 14,40 | 14,20 | 13,20 | 12,80 | 12,20 | 11,80 | 11,00 | 10,80 | 10,60 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,80 | 14,40 | 14,20 | 13,20 | 12,80 | 12,20 | 11,80 | 11,00 | 10,80 | 10,60 |
| Artikelnummer | 90345-N0004 |
| Material | PP |
| Höjd | 125mm |
| Diameter | 18mm |
| Vikt | 18g |
| Volym | 8cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 200mm x 295mm |
| GPSR-Information | On the backside in the middle |
| Övrig information | Content 8 ml. Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90345-N0004 | 16920 st |
| Inkommande lager 2026-07-30T00:00:00+02:00 | 10000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

