Kopphållare
Vill du skapa en profilprodukt som får stanna kvar länge hos mottagaren är Kopphållare ett bra val. När användaren tar med produkten vidare får företaget synlighet även utanför den egna verksamheten. På metallprodukter som denna blir gravyr eller tryck ett snyggt sätt att förstärka varumärket utan att ta över designen. Tekniska specifikationer: Behållare för sex koppar, glas eller flaskor för att smidigt kunna bjuda dina vänner på förfriskningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 35,60 | 34,80 | 34,00 | 31,60 | 30,40 | 29,20 | 28,20 | 26,20 | 26,00 | 25,20 |
| Artikelnummer | 91567-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 208mm |
| Längd | 225mm |
| Höjd | 12mm |
| Vikt | 66g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91567.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 490mm x 430mm x 340mm |
| GPSR-Information | On the Bottom |
| Övrig information | Diameter holes: 59 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91567-N0001 | 7607 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

