Plastficka stående
Plastficka stående är ett starkt val när du vill skapa en profilprodukt som både används och uppskattas. Det gör den till ett användbart val för företag som vill få mer effekt av varje utdelad enhet. Tryck passar bra här när du vill hålla uttrycket tydligt och effektivt.
Tekniska specifikationer:
- Transparant plastficka som kan fästas på nyckelband
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,00 | 6,80 | 6,60 | 6,40 | 6,00 | 5,20 | 5,00 |
| Artikelnummer | 91087-N0004 |
| Material | PVC |
| Bredd | 125mm |
| Längd | 75mm |
| Vikt | 7g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91087.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 660mm x 420mm x 150mm |
| Övrig information | max badge size 68x90mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91087-N0004 | 22548 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

